KONST / Litografier / Färglitografi 13036032
nr 1303 6032
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 218/360. Motivet: 40x30 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:18:53
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr